Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6

Hobby plus kŕmne zmesy

Sprostredkovateľ predaja pre Slovensko: Marek Kellner, 951 81 Nemčiňany 304, Zlaté Moravce

Začiatky našej firmy sa začali v roku 1991 veľkochovom brojlerových králikov. Jedným z najdôležitejších faktorov pre úspešný farmový chov králikov je okrem hygieny, starostlivosti, kvalitnej technológie na prvom mieste kvalitná výživa. V prvých rokoch sme hľadali výrobcu kŕmnych zmesí, ktorý bude dbať na vysokú kvalitu. Nie vždy to bolo tak, ako sme si to predstavovali. Žiadny výrobca na Slovensku a v Čechách nevedel zabezpečiť stálu celoročnú kvalitu krmív.

Nakoniec sme vyskúšali nového Belgického výrobcu VERSELE-NUTRITION /poznáme pod značkou VERSELE-LAGA/, ktorý začal s výrobou kŕmnych zmesí v Československu. Neskôr popri chove králikov sme pre veľký záujem o tieto nesmierne kvalitné krmivá začali s predajom aj vrecovaných krmív pod značkou HOBBY PLUS vyrábané spoločnosťou VERSELE- LAGA.

Po rôznych zmenách spoločnosť začala výrobu aj v Maďarsku, odkiaľ krmivá dovážame pre kratšiu vzdialenosť. Momentálne úspešne zásobujeme takmer celé západné a stredné Slovensko. Tieto krmivá si svojou kvalitou razia cestu stále vpred. Tieto kvalitné krmivá sú balené v pevných a esteticky plno farebných vreciach, ktoré majú záručnú lehotu 6 až 12 mesiacov.

Sprostredkovateľ pre Slovensko:

Marek Kellner
Nemčiňany 304
SK – 951 81
Marek Kellner
Mobil: +421 907 – 491 797
Fax: +421 37 – 63 44 255
Web: www.hobbyplus.sk
Mail: objednavky@hobbyplus.sk

Kŕmne zmesi ,,HOBBY plus,,
vyrába spoločnosť
VERSELE - LAGA