Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6

Od rodinného koloniálu k medzinárodnému výrobcovi krmív pre zvieratá

V dnešnej dobe vykazuje skupina Versele Nutrition ročný obrat okolo 430 miliónov eur a zamestnáva už tretiu generáciu zamestnancov v počte necelých 900 ľudí v Belgicku a v zahraničí. Na medzinárodnej úrovni sa spoločnosť Versele Nutrition zaoberá dvoma hlavnými činnosťami.

Letecký pohľad na budovu sídla spoločnosti Versele-Laga v Deinze, Belgicko.

Predovšetkým výrobu vysoko kvalitných priemyslových krmív pre hospodárske zvieratá, distribuovaných na svojom domácom trhu v Belgicku, južnom Holandsku a v severnom Francúzsku pod značkou QUARTES, kde sa snaha o čo najvyššiu akosť prejavuje v štyroch smeroch: vedeckému výskumu vyváženosti výživy zvierat, ekonomicky zaujímavým, ale stále hodnotným krmivom, záujmom o potravinový reťazec a životné prostredie a nikdy neutíchajúcu pozornosť venovanú ľuďom a zvieratám. Rodinné farmy tak nachádzajú všetku potrebnú podporu. Vo zvyšku Európy pôsobí Versele Nutrition v oblasti priemyslových krmív v Maďarsku.

Druhá činnosť v oblasti krmív je na trhu známa pod značkou Versele-Laga. Výrobu a predaj krmív pre domácich maznáčikov a záujmové zvieratá, zahrňujúce krmivá, kŕmne doplnky, maškrty a výrobky pre zdravie a starostlivosť.

Pre domácich maznáčikov a záujmové zvieratá vyrábame a dodávame na trh:

Výroba prebieha v šiestich rôznych výrobných závodoch, vybavených tou najmodernejšou technológiou. Jedná sa o závod na výrobu zrnových zmesí, závod na výrobu krmiva pre psy a mačky, závod na výrobu vaječných krmív, závod na výrobu zmesí pre kone a hlodavce, závod vyrábajúci pekárenské produkty a závod na výrobu krmiva pre vonkajšie vtáctvo.

Krmivá Versele-Laga sú k zakúpeniu vo viac ako 75 štátoch sveta, a to výhradne v špecializovaných predajniach ako sú napr. chovateľské potreby, záhradné centrá, veterinárne ordinácie - tzn. len tam, kde Vám sú schopný pomôcť a poradiť, pokiaľ ide o starostlivosť o vášho domáceho maznáčika.

Filozofia spoločnosti

Aj keď pochádzajú z rôznych výrobných závodov a mieria na odlišné trhy, majú u nás vyrábané priemyslové krmivá pre hospodárske zvieratá a krmivá pre domácich maznáčikov jedno spoločné: filozofiu spoločnosti Versele Nutrition, medzinárodne pôsobiacej skupiny flámskych podnikov. Ich hlavnými rysmi je snaha o dosiahnutie čo najlepšej kvality, vysoká úroveň technológie výroby, orientácia na zákazníka a inovácia v koncepcii výživy.

Kŕmne zmesi ,,HOBBY plus,,
vyrába spoločnosť
VERSELE - LAGA